شرکت نرم افزار عارف رایانه

مطالب مرتبط با خانواده

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

آموزش دانلود از گوگل مارکت آموزش دانلود از گوگل پلی آموزش همسرداری استاتوس خنده دار اندروید 5.1 تجربه های همسرداری جوک جدید جوک خنده دار ساعت مچی جدید شبکه اجتماعی عکس ساعت جدید عکس ساعت زیبا عکس ساعت مچی مدل ساعت مچی مدل ساعت مچی دخترونه نکات همسرداری نکات همسرداری برای خانم ها نکات همسرداری برای زنان نکات همسرداری برای زن ها نکته های همسرداری همسرداری خوب همسرداری موفق پست فیسبوکی پست فیسبوکی باحال پست فیسبوکی جالب پست فیسبوکی جدید پست فیسبوکی خنده دار پست های باحال فیسبوکی پست های خنده دار فیسبوکی پست های ناب فیسبوکی

۱۵ مورد از نکات همسرداری برای خانم ها

خانه » خانواده » ۱۵ مورد از نکات همسرداری برای خانم ها

یکی از مهمترین نکات همسرداری برای خانم ها اینست که هیچ وقت از کارهایی که همسرتان برای جلب توجه و محبت شما انجام می‌دهد انتقاد نکنید. دلیلی ندارد که شوهرتان با همه طرح‌ها و ایده‌ها و افکار شما موافق باشد و آنها را تحسین کند.

 نکات همسرداری و دانستن انها برای داشتن زندگی موفق ضروری است . زن و مرد بعد از ازدواج وظایفی نسبت به هم دارند که باید از انها اگاهی پیدا کنند و در زندگی به کار ببرند . وگرنه دچار مشکلاتی می شوند . علت بسیاری از طلاق ها در جهان نداشتن همین نکات همسرداری است .
در این پست از پورتال خبری جکران ۱۵ نمونه از مهمترین نکات همسرداری برای خانم ها را برایتان بیان میکنیم. البته اقایان هم میتوانند این نکات را درباره خانم ها بکار ببرند.

نکات همسرداری برای خانم ها برای داشتن یک زندگی موفق

۱) یکی از مهمترین نکات همسرداری برای خانم ها اینست که هیچ وقت از کارهایی که همسرتان برای جلب توجه و محبت شما انجام می‌دهد انتقاد نکنید.مثلا وقتی او به شما محبت می‌کند، آن را بیش از اندازه لوس ندانید او به شیوه خود ابراز محبت می‌کند. ممکن است محبت او را سرکوب کنید و بعدا از این شکایت کنید که چرا به من محبت نمی کند .

۲)برای داشتن یک زندگی موفق  او را به شیوه خودتان دوست نداشته باشید بلکه به وجود او نیز اهمیت بدهید. مثلا وقتی  در سالگرد ازدواج‌تان‌، هدیه‌ای به او می‌دهید سعی کنید هدیه مورد علاقه اش را به او بدهید . نه چیزی که خودتان دوست دارید.

۳) دلیلی ندارد که شوهرتان با همه طرح‌ها و ایده‌ها و افکار شما موافق باشد و آنها را تحسین کند. منطقی و واقع بین باشید. همسرشما باید نظرش را هر چند که برخلاف میل شما باشد، ازاده  بیان کند و در این مورد با هم بحث ارام و منطقی کنید.

نکات همسرداری برای خانم ها

نکات همسرداری برای خانم ها

۴) یکی از مهمترین نکات همسرداری برای خانم ها اینست که همسرتان را به عنوان یک مرد بپذیرید و برای شناخت دنیای مردانه او دانش و آگاهی خود را افزایش دهید. دنیای مردان و زنان با هم فرق دارد.

۵) یادتان باشد که همسر خود را به چشم یک شی‌ء مسئول نگاه نکنید. بلکه به شخصیت وجودی او احترام بگذارید.

۶) یادتان باشد او نیاز به تمجید و تحسین دارد . مخصوصا جلوی جمع و دیگران . بخش‌هایی از شخصیت شوهرتان را که باعث تمایز او از سایرین می‌شود مورد توجه و تحسین قرار دهید.

۷) یکی از مهمترین نکات همسرداری برای خانم ها اینست که برای این که همسرتان با شما روراست باشد سعی کنید او را درک کرده و برای افکار و احساساتش ارزش قایل شوید. اگر حرف‌ها و گفته‌های او مطابق میل شما نیست از خود واکنش تند نشان ندهید زیرا به این وسیله بذر بی‌اعتمادی در زندگی خود می‌کارید. و او دیگر حرفهایش را با شما در میان نمی گذارد.

۸) انتقاد تند و تو ذوق زدن ممنوع . وقتی همسرتان با شما درد دل می‌کند و راز دلش را با شما در میان می‌گذارد، احساساتش را بپذیرید و به او نگویید که اسرار درونش ناخوشایند و بی‌رحمانه است‌.

۹) نمیگوییم اصلا انتقاد نکنید ولی دایما هم از شوهرتان انتقاد نکنید زیرا انتقاد پیاپی باعث می‌شود که شوهرتان از شما فاصله بگیرد.

۱۰) یادتان باشد اگر می خواهید زندگی موفقی داشته باشید ، او را به درک نکردن‌، عدم صمیمیت و بی‌احساس بودن متهم نکنید. زیرا او درک کردن‌، صمیمیت و با احساس بودن را به شیوه مردانه نشان می‌دهد.

۱۱) یکی از مهمترین نکات همسرداری برای خانم ها اینست که زمانی که همسرتان با شما صحبت می‌کند به دقت به حرفهای او گوش فرا دهید زیرا عدم توجه شما به گفته‌های او عدم علاقه شما را نشان می‌دهد.

۱۲) به گزارش پورتال خبری جکران اصرار زیادی برای جلب محبت همسرتان نداشته باشید و این نکته را زمانی که وی عصبانی است بیشتر مراعات کنید. در بسیاری اوقات حالت روحی او برای ابراز محبت به شما مناسب نیست و اصرار زیاد شما منجر به مخالفت شدید او می‌شود.

۱۳)یکی از نکته های دیگر برای همسرداری خوب و زندگی آرام اینست که  اگر احساس می‌کنید که در روابط خود با همسرتان از عزت نفس پایینی برخوردارید و میل دارید که او را وادارید تا در این زمینه به شما کمک کند که از احساس خوبی برخوردار شوید اشتباه می‌کنید. این مسئله مشکل شماست شخصاً روی آن کار کنید و در صورت لزوم از یک روان‌شناس کمک بخواهید.

۱۴) یکی از مهمترین نکات همسرداری برای خانم ها اینست که زمانی که همسرتان از فشار عصبی رنج می‌برد سعی نکنید از لحاظ احساسی به او نزدیک شوید. ممکن است او الان به تنهایی نیاز داشته باشد . باید قلق او را بدست اورید . اگر برای صمیمیت و نزدیک شدن به او فشار آورید فقط او را عصبانی‌تر کرده و از خود دور می‌کنید. زمانی که استرس او کم شود به حالت عادی خودش بر می‌گردد.

۱۵) در زندگی زناشویی خویش سعی کنید خود را مسئول خوشبختی خود بدانید. زنی که مسئولیت خوشبختی زندگی مشترک را فقط بر عهده شوهرش می‌گذارد یک همسر آزرده و افسرده به بار می‌آورد. مشکل بسیاری از ما اینست که فکر میکنیم با ازدواج خوشبخت میشویم و مسئولیت ما به گردن شوهرمان است . در صورتی که قبل از ازدواج باید یک انسان کامل باشید و بعد ازدواج کنید .


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

راهی برای داشتن انرژی بیشتر

درمان تهوع بارداری

درمان تهوع بارداری با انواع داروی گیاهی

طرز استفاده از بیبی چک

طرز استفاده از بیبی چک با تصاویر

نکاتی در رابطه با پول و استرس

پربازدید های خانواده

نظرات شما